روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "قدردانی ستاد مبارزه با مواد مخدر از فوتبال " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

قدردانی ستاد مبارزه با مواد مخدر از فوتبال

مسئولان ستاد مبارزه با مواد مخدر با ارسال نامه ای از فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال ایران تشکر کردند.

به گزارش "ورزش سه"، هفته 24 ام رقابت های لیگ بیستم در شرایطی برگزار شد که در تمامی مسابقات این هفته شاهد بنرهایی درباره مبارزه با مواد مخدر با شعار "همه با هم نه به اعتیاد" بودیم و این هفته با همین شعار نامگذاری شد. این حرکت فرهنگی در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی جایی که دو تیم استقلال و پرسپولیس نیز به مصاف هم رفتند، ادامه داشت و مخاطبان میلیونی این مسابقه نماد مبارزه با اعتیاد را با بنرهایی که روی سکوها نمایش داده شده بود، مشاهده کردند.پس از همکاری ای که سازمان لیگ و مسئولان فدارسیون با ستاد مبارزه با مواد مخدر داشتند، این ستاد با ارسال نامه ای مراتب قدردانی و تشکر خود را به شرح زیر به اطلاع مسئولان فوتبال رساند:« نوجوانان و جوانان ۱۶ الی ۳۰ سال، مهمترین گروه هدف در حوزه اقدامات معطوف به پیشگیری از گرایش به مصرف مواد مخدر هستند. از سویی دیگر میادین و عرصه های مربوط به ورزش مهیج فوتبال را می توان به عنوان یکی از فراگیرترین و موثرترین زمینه های اطلاع رسانی به این گروه سنی دانست که خوشبختانه مدیران و مسئولان فدراسیون فوتبال و بخصوص سازمان لیگ فوتبال ایران همکاری صمیمانه ای در این زمینه با ستاد مبارزه با مواد مخدر انجام دادند.»

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " قدردانی ستاد مبارزه با مواد مخدر از فوتبال از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×