روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "کاپیتان نفت: برای دیدار برابر استقلال هم‌قسم شده‌ایم " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

کاپیتان نفت: برای دیدار برابر استقلال هم‌قسم شده‌ایم

تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال خواهد رفت و امتیازات این بازی می تواند نفت را از منطقه خطر خارج کند.

به گزارش ورزش سه، عباس عسکری کاپیتان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در گفت وگو با خبرنگار ما در خصوص دیدار فردا برابر استقلال گفت: بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود اما ما برای موفقیت و شادی دل هواداران به تهران آماده ایم و امیدواریم که بتوانیم دست پر از زمین خارج شویم.وی در خصوص خاطره بدش از استقلال در فصل قبل و پارگی رباطش روی تکل مهدی قائدی نیز گفت: دیگر از قائدی دلگیر نیستم، آن بازی و اتفاقات آن به پایان رسید. این اتفاقات در فوتبال پیش می آید اما باید از آن گذشت و زندگی ادامه دارد. جا دارد آرزوی سلامتی برای گودرز داوودی دروازه بان مسجدسلیمانی که اخیرا با مصدومیت رباط صلیبی مواجه شده، داشته باشم. در دیدار رفت امسال نیز بازی به تساوی رسید و قطعا فردا برای گرفتن امتیاز به میدان می رویم.وی افزود: برای دیدار فردا هم قسم شده ایم تا بتوانیم موفق باشیم و نتایج اخیر را جبران کنیم. در دیدارهای اخیر تیم ما عملکرد خوبی داشت و حقش باخت نبود، ان شاءالله که فردا نوار ناکامی های ما پاره خواهد شد و باعث شادی مردم خونگرم مسجدسلیمان و خوزستان می شویم.عسکری در پایان نیز در خصوص احتمال سقوط تیم نفت به لیگ دسته اول گفت: ما اصلا به این موضوع فکر نمی کنیم و قطعا تیم ما در لیگ خواهد ماند، تمام تلاش ما این است که بتوانیم در سه بازی بعد موفق باشیم و با رتبه خوبی لیگ را به پایان ببریم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " کاپیتان نفت: برای دیدار برابر استقلال هم‌قسم شده‌ایم از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×