روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "لیگ یک/ سه امتیاز مس در آخرین لحظات لیگ آزادگان " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

لیگ یک/ سه امتیاز مس در آخرین لحظات لیگ آزادگان

مس کرمان موفق شد در دقایق پایانی از سد استقلال خوزستان عبور کند.

به گزارش "ورزش سه"، امشب در چارچوب بازی های هفته سی و چهارم لیگ آزادگان بازی ها به طور همزمان برگزار شد که سه تیم فجر، بادران و هوادار شانس صعود داشتند و تیم هایی مثل استقلال خوزستان و مس کرمان که تا همین هفته پیش شانس صعود داشتند در یک بازی بی تاثیر در صعود به لیگ برتر به مصاف هم رفتند.استقلال خوزستان در شرایطی در آخرین دیدار فصل میزبان بود که در هفته گذشته سه بر صفر از فجرسپاسی شکست خورده بود در فاصله یک هفته تا پایان از کورس قهرمانی جا ماند. همچنین مس هم شانس صعود داشت که سه بر یک از هوادار باخت تا به سرنوشت شاهین دچار شده و در هفته سی و سوم شانس صعود را از دست بدهد.این دیدار در نیمه اول با تلاش هر دو تیم برای گلزنی همراه بود که نتیجه ای در پی نداشت و دوتیم بدون گل به رختکن رفتند.نیمه دوم نیز تا دقیقه نودم توپی از خط دروازه ها رد نشد تا منتظر یک تساوی باشیم اما این مس بود که در دقیقه 90+2 با پیمان میری به گل رسید تا فصل را با سه امتیاز کسب کرده از اهواز به پایان برساند.مس کرمان 55 امتیازی شد و با فاصله کمی از تیم های صعود کننده باید خود را برای فصل بعد آماده کند. در رده بعدی نیز شاهین بوشهر قرار دارد که دو باخت هفته های اخیر آن ها را از رویای صعود دور کرد و با 53 امتیاز به کار خود در این فصل پایان دادند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " لیگ یک/ سه امتیاز مس در آخرین لحظات لیگ آزادگان از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×