روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "حکم فوری فدراسیون فوتبال برای بازی جنجالی لیگ یک " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حکم فوری فدراسیون فوتبال برای بازی جنجالی لیگ یک

افراد دخیل در درگیری های دیدار شاهین بوشهر و استقلال ملاثانی به کمیته انضباطی فراخوانده شدند.

به گزارش "ورزش سه" هفته پایانی رقابت های لیگ دسته اول فوتبال ایران ساعتی پیش با انجام 7 مسابقه به پایان رسید که در یکی از مسابقات، تیم های شاهین شهرداری بوشهر و استقلال ملاثانی به مصاف یکدیگر رفتند که در این مسابقه تشریفاتی درگیری عجیبی در پایان بازی میان بازیکنان دو تیم شکل گرفت و حتی کادرفنی تیم ها هم زد و خوردی با یکدیگر داشتند و این مسئله باعث شد تا داور مسابقه که 8 دقیقه وقت اضافه اعلام کرده بود، در دقیقه 4 وقت های اضافی سوت پایان بازی را بزند.حتی این درگیری ها پس از سوت پایان بازی ادامه پیدا کرد و رضا صدری هافبک اخراج شده تیم شاهین شهرداری بوشهر که به نوعی آغازکننده درگیری ها در دقایق پایان بازی بود، به زمین مسابقه برگشت و مجدداً دعوا و درگیری میان بازیکنان و کادرفنی دو تیم شدت گرفت و مسئله با ورود نیروی انتظامی خاتمه پیدا کرد و اعضای دو تیم به رختکن رفتند.حالا با گذشت کمتر از دو ساعت از این درگیری، فدراسیون فوتبال نسبت به آن واکنش نشان داد؛ با توجه به دعوا و درگیری شدید رخ داده در دیدار شاهین بوشهر و استقلال ملاثانی، افراد خاطی و دخیل در این درگیری از سوی کمیته انضباطی فدراسیون جهت ادای توضیحات در جلسه مورخ چهارم مرداد احضار شدند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حکم فوری فدراسیون فوتبال برای بازی جنجالی لیگ یک از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×