روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "معدنچی: قدیمی‌های فجر زندگی خوبی دارند " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

معدنچی: قدیمی‌های فجر زندگی خوبی دارند

مربی فجر سپاسی شیراز از مسؤولان استان فارس می خواهد این تیم را در لیگ برتر حمایت کنند.

به گزارش "ورزش سه"، مهرزاد معدنچی که فوتبال خود را از رده های پایه فجرسپاسی شیراز آغاز کرد و همراه این تیم تجربه بازی در سطح اول فوتبال ایران را به دست آورد و راهی پرسپولیس شد، درباره صعود فجر به لیگ برتر اظهار کرد: فکر می کنم پس از ۹ سال فجر به لیگ برتر صعود کرد و تیم فجر، واقعا قابل احترام است و در تمام شهرها هواداران خود را دارد.او ادامه داد: خیلی خوشحال هستم به لیگ برتر برگشتیم و این اتفاق بزرگ را به مردم خوب استان فارس تقدیم می کنیم. جا دارد از سردار بوعلی، رئیس باشگاه فجر تشکر کنم که واقعا زحمت کشیدند و از روز اول در کنار ما حضور داشتند. ایشان یک شخص فوتبالی است که با حضورشان، فجر در سال های آینده به موفقیت می رسد.مربی فجرسپاسی شیراز اضافه کرد: همه می دانند که فوتبالم را از تیم فجر شروع کردم و این تیم را دوست دارم. فجر، تیم با برکتی است و هر کدام از فوتبالیست هایی که از فجر به تیم ملی یا استقلال و پرسپولیس رفته اند، زندگی های خوبی هم دارند.معدنچی یادآور شد: مسؤولان شهر و استان باید پای کار بیایند تا زمین و ورزشگاه خیلی خوبی داشته باشیم. استان فارس غنی است و استعدادهای خیلی خوبی دارد که معتقدم با حضور سردار بوعلی از آنها استفاده می شود.او در خصوص عملکرد گل ریحان ابراز کرد: آنها تیم خوبی بودند که جایگاه شان انتهای جدول نیست. گل ریحان بازی خوبی انجام داد و قابل احترام بودند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " معدنچی: قدیمی‌های فجر زندگی خوبی دارند از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×