روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی

یحیی که در ضربات پنالتی دربی را به رقیب دیرینه واگذار کرد، در بازگشت به لیگ امیدوار به کسب نتیجه است.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس بعد از شکست در ضربات پنالتی مقابل استقلال و حذف از جام حذفی اکنون به دنبال این است تا از فرصت خود برای کسب قهرمانی در لیگ بهترین بهره را ببرد. در فاصله سه هفته مانده به پایان فصل و اختلاف امتیازی با سپاهان، آنها چشم به بازی خارج از خانه مقابل ماشین سازی و برد در آن دوخته اند تا همچنان شانس اول قهرمانی لقب گیرند.در این جدال حامد لک همچنان درون دروازه پرسپولیس حضور خواهد داشت و مقابل تیم فصل گذشته اش قرار خواهد گرفت. او که فصل گذشته تلاش زیادی برای حفظ سهمیه ماشین سازی داشت و در هفته پایانی موفق به انجام این ماموریت شدند، اکنون در شرایطی پا به بنیان دیزل می گذارد و تیم سبزپوش راهی لیگ یک شده است.در خط دفاعی بار دیگر سیدجلال حسینی غایب است تا فرشاد فرجی بعد از نمایش موفق در دربی در کنار محمد حسین کنعانی زادگان در قلب دفاعی سرخ ها قرار گیرد. در سمت راست سیامک نعمتی و در سمت چپ هم وحید امیری به میدان خواهند رفت.در خط میانی میلاد سرلک و احمد نوراللهی در کنار خود امید عالیشاه و مهدی ترابی خواهند دید تا این پست از زمین یحیی در نهلایت نسبت به بازی های قبلی تغییری شکل داده و احسان پهلوان بعد از مدت ها از ترکیب خارج شود و عالیشاه به پست کاملا تخصصی خود بازگردد. یحیی اکنون چشم به درخشش ستاره های خط میانی اش دوخته تا با قدرت تکنیکی، فیزیکی و بازیسازی بالای خود یک شب موفق را مقابل ماشین سازی دنبال کنند. در خط حمله مهدی عبدی بعد از مدت ها به ترکیب اصلی بازگشته ؛ مهاجم شمالی پرسپولیس بعد از اینکه آخرین پنالتی را در مصاف با سیدحسین حسینی از دست داد، اکنون فرصتی یافته تا روحیه خو را با گلزنی برابر تیم قعرنشین و سقوط کرده ماشین سازی بازیابد. در کنار او شهریار مغانلو حاضر است و باید دید قادر به عبور از سد دفاعی حریف خواهند بود.ترکیب احتمالی پرسپولیسحامد لکمحمدحسین کنعانی زادگانفرشاد فرجیوحید امیریسیامک نعمتیاحمد نوراللهیامید عالیشاهمیلاد سرلکمهدی ترابیشهریار مغانلومهدی عبدی

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×