روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "نقشه‌ امیری برای تبریزی‌ها از پشت ماسک(عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نقشه‌ امیری برای تبریزی‌ها از پشت ماسک(عکس)

وحید امیری که در نیم فصل اول دروازه ماشین سازی را باز کرده بود تلاش می کند در بازی برگشت هم درخشان باشد.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از بهترین خبرها برای سرخپوشان در هفته های اخیر اتمام دوران مصدومیت وحید امیری بود. بازیکنی که از بازی با فولاد به عنوان یار تعویضی به بازی آمد و رفته رفته به شرایط ایده آل خود نزدیک شد.وحید امیری در نیم فصل اول درحالی که خبری از آل کثیر و مغانلو در اردوی سرخ ها نبود به عنوان مهاجم سایه به میدان می رفت و در یک سوم خط حمله پرسپولیس و در محوطه حریف حضور بیشتری داشت و توانست به تیم هایی مثل استقلال و ماشین سازی در دور رفت گل بزند.امیری که در دربی علاوه بر دفاع چپ در دقایق پایانی به عنوان هافبک راست نیز عملکرد خوبی داشت برای درخشش در تبریز به میدان می رود. استایل جالب او با ماسک در آخرین تمرین این تیم از صحنه های جالب اردوی سرخ ها بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نقشه‌ امیری برای تبریزی‌ها از پشت ماسک(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×