روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مربی سایپا: به امید زنده هستیم " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مربی سایپا: به امید زنده هستیم

سرمربی تیم فوتبال ساپیا تهران معتقد است که تیمش امشب در شرایطی بازی را واگذار کرده که شایستگی کسب هر سه امتیاز را داشته است.

به گزارش "ورزش سه" پس از شکست یک گله تیم فوتبال سایپا مقابل گل گهر و کم رنگ تر شدن شانس بقای نارنجی پوشان در لیگ برتر، سعید اخباری سرمربی جدید تیم فوتبال سایپا در کنفرانس خبری حاضر شد و پاسخگوی خبرنگاران بود؛ او در بخش اولیه صحبت های خود گفت: امروز مسابقه ای داشتیم که از نظر جدولی برای ما حساس بود. همه دیدند مقابل تیم میلیاردی و پر از ستاره گل گهر چطور بازی کردیم. به غیرت و شرف بازیکنان تیم سایپا درود می فرستم. بازیکنانی که با وجود تحمل فشارهای روحی با تمام وجود بازی کردند.وی افزود: دوست دارم تمامی نفرات تیمم را نام ببرم، از درون دروازه تا مجید علیاری، حسین ماهینی همه بازیکنان هرچه از نظر تاکتیکی خواستیم در زمین اجرا کردند. حتی یک موقعیت نصفه و نیمه به حریف ندادیم. آن هم تیمی که همه حریفان را تحت فشار قرار می دهد. مزد برتری مان را با پنالتی گرفتیم. متاسفانه فوتبال است و پنالتی را از دست دادیم.اخباری در اعتراض به عملکرد تیم داوری گفت: از تیم داوری و نظارتی گلایه مند هستم. اقای اکرمی قضاوت خوبی داشت اما لحظه ای که تیم ما بخاطر مصدومیت 10 نفره شد و تعویض ما لب خط اماده بود حاضر نشدند 5حتی ثانیه بازی را متوقف کنند که تعویض کنیم. شناخت کاملی از گل گهر سیرجان داشتم. افتخار همکاری با این باشگاه داشتم و با مدیریت فوق العاده که دارند امکانات سخت افزاری عالی ایجاد کردند. بخاطر بازیکنانم ناراحتم.بخاطر اشک هایی که ریختند.سرمربی سایپا ادامه داد: مسئولیت این باخت را برعهده می گیرم. با این بازی که امروز بازیکنانم انجام دادند، اصلا جایگاه سایپا اینجا نیست ولی گاهی چرخ بازی نمی چرخد امروز هم یکی از این روزها بود قول می دهم با غیرتی که از بازیکنان دیدم در دو بازی آینده سربلند بیرون بیاییم و انشالله سهمیه سایپا را حفظ کنیم.سعید اخباری درباره احتمال بقای این تیم در لیگ برتر گفت: موقعیتی نیسستم که بخواهیم درصد بندی کنیم شانس مان را، فوتبال است و به امید زنده هستیم. برای بازیکنانم ناراحت هستم. در این چند روز چه مصاحبه هایی انجام شد بازیکنانم فوق العده و بی نظیر هستند، با غیرتی که از بازیکنانم دیدم امیدمان بقا در لیگ برتر است. امروز کمترین حق مان سه امتیاز بود. تمام موقعیت های گل گهر را بلاک کردیم و این تیم با این همه ستاره حتی نتوانستند موقعیت ایجاد کنند شروع به ارسال توپ های بلند کردند.وی افزود: بعد از پنالتی که داور گرفت تحت تاثیر نیمکت گل گهر که شروع به داد و بیداد کرد قرار گرفت. ازشان گلایه مندم. 5 ثانیه حاضر به توقف بازی نشدند این گلایه من از داوری است. ناظران و داوران نسبت به تیم ها عدالت را رعایت کنند زحمات شهرها و کارخانه ها ممکن است از بین برود. انتظارمان حفظ عدالت است و تا لحظه یازده به یازده بودیم برابر بازی کردیم این اتفاق زمانی رخ داد که یک بازیکن کمتر داشتیم.اخباری در بخش پایانی صحبت های خود درباره چرایی پذیرش سرمربیگری سایپا گفت: یکی از دلایلی که در این شرایط سرمربیگری سایپا را قبول کردم با 9 بازیکن این تیم سابقه همکاری داشتم در استقلال خوزستان، فولاد و تیم های دیگر، برخی اوقات تفکرات مربی با سلیقه تیم جور در نمیاد اما از نظر من این بازیکنان فقظ مشکل روحی داشتند. امروز دیدید که چه فوتبال جسورانه ای بازی کردیم با توپ با یک سبک بازی کردیم و لحظه ای که توپ نداشتیم هم سبک خوبی بازی کردیم ناراحتم این اتفاق برای بازیکنان رخ داد. بازیکن شاخص نداریم اما تمام یازده بازیکن خوب و فوق العاده بودند. مطمئنا در دو بازی آینده انرژی و تلاش بیشتری به خرج خواهند داد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مربی سایپا: به امید زنده هستیم از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×