روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "رضاوند: هنوز پولی به حسابم نیامده است " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رضاوند: هنوز پولی به حسابم نیامده است

هافبک گلساز استقلال اعلام کرد که هنوز واریزی به حساب آن ها بابت پرداخت معوقه شان انجام نشده است.

به گزارش "ورزش سه" پس از پایان دیدار تیم های استقلال و نفت مسجدسلیمان، آرش رضاوند که تک گل تیمش را در دیدار امشب برای سبحان خاقانی ساخت، در گفتگو با خبرنگاران درباره شرایط بازی و تاثیر تحریم تمرینات روی سبک بازی استقلال گفت: تمرین نکردن نه، اما داربی 120 دقیقه طول کشید و هم از نظر بدنی و هم از نظر روانی تأثیر گذاشته بود و بچه ها خسته بودند.او با اشاره به شرایط فشردگی بازی ها و انجام دیدار بعد از داربی گفت: همیشه بازی های بعد داربی هم خیلی سخت بوده و در این دو سالی که اینجا هستم کاملا این مسئله را متوجه شده ام ولی خدا را شکر توانستیم برنده باشیم.رضاوند درباره دریافت معوقات خود گفت: این خبر را به ما داده اند که معوقات پرداخت می شود، اما هنوز چک نکرده ایم و باید ببینیم چه می شود؛ من نمی دانم که پول را ریخته اند یا نه، گوشی همراهم نیست و باید ببینیم واریز شده است یا خیر.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رضاوند: هنوز پولی به حسابم نیامده است از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×