روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مهدی‌پور: مشکلات برای‌مان غیرقابل تحمل شده بود " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مهدی‌پور: مشکلات برای‌مان غیرقابل تحمل شده بود

هافبک میانی استقلال شرایط آبی پوشان در روزهای گذشته را غیرقابل تحمل دانست و ابراز امیدواری کرد پرداختی از سوی باشگاه صورت پذیرد.

به گزارش "ورزش سه" یکی از بازیکنان استقلال که پس از پایان دیدار با نفت مسجدسلیمان با خبرنگاران حاضر در میکسدزون ورزشگاه آزادی مصاحبه کرد، مهدی مهدی پور بود؛ او پس از پیروزی امشب آبی ها در واکشن به اعتصاب بازیکنان استقلال در روزهای گذشته، گفت: خداراشکر توانستیم 3 امتیاز را بگیریم، ما به آنچه که می خواستیم رسیدیم ولی در هفته گذشته متأسفانه مشکلات آنقدر زیاد شد، بچه ها تصمیم گرفتند تمرین نکنند.مهدی پور با اشاره به رفع مشکلات گفت: ظاهرا قرار است مشکلات حل شود؛ دیروز هم تمرین کردیم و امروز هم خداراشکر توانستیم بازی را ببریم، اما در هفته گذشته مشکلات به حدی رسیده بود که قابل تحمل نبود.هافبک استقلال در واکنش به پرداختی که قرار است باشگاه داشته باشد، این مسئله را تایید کرد و گفت: بله، قرار است این اتفاق بیفتد و امیدواریم پرداخت شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مهدی‌پور: مشکلات برای‌مان غیرقابل تحمل شده بود از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×