روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "شاگردان یحیی؛ دو دهه اختلاف سنی! (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شاگردان یحیی؛ دو دهه اختلاف سنی! (عکس)

یارگیری سید جلال حسینی و محمد شریفی از صحنه های جالب تمرین پرسپولیس بود.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در حالی به هفته آخر تمرینات پیش از بازی با استقلال تاجیکستان رسیده که چیدمان ترکیب اصلی یکی از مهم ترین چالش های یحیی و کادرفنی سرخپوشان است. یحیی باید تصمیم بگیرد که از بازیکنان تازه وارد در ترکیب اصلی استفاده کند یا یازده بازیکنی که پیش تر در تیم بودند را به زمین بفرستد.اتفاقی که شاید سبب شود یحیی مسن ترین بازیکن تیمش یعنی کاپیتان حسینی را در قلب خط دفاع و جوان ترین بازیکن سرخ ها، محمد شریفی را در پست هافبک دفاعی فیکس کند. در این دو پست پرسپولیس دو مهره ملی پوش خود یعنی احمدنور و حسین کنعانی را از دست داده و بازی با استقلال تاجیکستان اولین مسابقه رسمی بدون این نفرات تاثیرگذار است.حال یحیی باید تصمیم بگیرد که زوج سرلک-شریفی و سیدجلال-فرجی که سابقه بازی با پیراهن پرسپولیس را دارند در ترکیب اصلی قرار دهد یا از نفرات تازه جذب شده مثل علی نعمتی، علیرضا ابراهیمی و رضا اسدی در پست دفاع و هافبک دفاعی استفاده کند.در تمرین پرسپولیسی ها تقابل شریفی ۲۱ ساله با سیدجلال حسینی که این فصل ۴۰ ساله می شود یکی از جالب ترین صحنه های تمرین قرمزها را به ثبت رساند. سیدجلال علاوه بر اینکه در تمرینات نیز مثل یک رهبر جوان ترهای تیم را راهنمایی می کند پا به پای آنها می دود و کم نمی آورد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شاگردان یحیی؛ دو دهه اختلاف سنی! (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×