روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ناهماهنگی؛ چالش پرسپولیس " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ناهماهنگی؛ چالش پرسپولیس

پرسپولیس در شرایطی روز گذشته برابر گل گهر سیرجان شکست خورد که چند روز دیگر در جدالی حساس باید برابر استقلال تاجیکستان قرار گیرد.

به گزارش ورزش سه، پرسپولیس در سومین بازی تدارکاتی خود پیش از سفر به تاجیکستان برابر شاگردان امیر قلعه نویی شکست خورد.یحیی گل محمدی در این دیدار ترکیبی متفاوت در هر نیمه برای بازی در نظر گرفت تا به خواسته های تاکتیکی مدنظر خود پیش از جدال با استقلال تاجیکستان دست یابد.پرسپولیس اما در این بازی با مشکلاتی از حیث قرار داشتن در پیک بدنسازی، ناهماهنگی و دوری ٢ بازیکن ملی پوش خود مواجه بود تا نتواند آنطور که باید روی حریف تسلط فنی داشته باشد، موضوعی که تعجب بازیکنان گل گهر را نیز از شرایط آمادگی پرسپولیس را بهمراه داشت.پرسپولیس که پیش از این بازی برابر دو حریف تدارکاتی قبلی خود (تیم ملی دانشجویان و امید پرسپولیس) به برتری دست یافته بود، در این بازی توسط مهدی عبدی به تک گل خود دست یافت تا نسبت به آمادگی مهاجم جوان خود امیدوار باشد.با پایان دیدارهای تیم ملی، ٢ بازیکن ملی پوش پرسپولیس به جمع بازیکنان یحیی گل محمدی اضافه خواهند شد. مهدی ترابی و وحید امیری دو بازیکن ملی پوش پرسپولیس هستند که بعد از پایان دو بازی ایران به اردوی این تیم بازخواهند گشت و از جمع کادرفنی نیز کریم باقری و مهرداد خانبان این تیم را همراهی خواهند کرد تا آنها امیدوار باشند به نتیجه مطلوبی برابر حریف ناشناخته و تاجکیکستانی خود دست یابند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ناهماهنگی؛ چالش پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×