روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "کاروان استقلال بدون مجیدی به تهران برگشت " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

کاروان استقلال بدون مجیدی به تهران برگشت

اعضای تیم استقلال بدون سرمربی خود به تهران برگشتند.

کد خبر: 1779834/39 زمان: 17:20 1400/06/23 بازدید: 431اعضای تیم استقلال بدون سرمربی خود به تهران برگشتند. به گزارش "ورزش سه"، کاروان استقلال بعد از برپایی اردوی 7 روزه در کشور امارات و شکست مقابل الهلال عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا امروز به تهران برگشت.استقلالی ها ظهر امروز با پرواز اختصاصی دوبی را به مقصد تهران ترک کردند.کاروان استقلال در شرایطی راهی تهران شد که فرهاد مجیدی سرمربی آبی ها در امارات ماند. مجیدی در کشور امارات مانده تا برخی امور شخصی اش را دنبال کند و قرار است اواخر هفته به ایران برگردد.تمرینات استقلال به مدت 6 روز تعطیل شده و قرار است آبی ها از شنبه هفته آینده کارشان را برای حضور در لیگ برتر بیست و یکم از سر بگیرند.ارسال به تلگرامستاره های ورزشی را در لنز ببینیداز سراسر وب

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " کاروان استقلال بدون مجیدی به تهران برگشت از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×