روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "جایگذاری پرچم پرسپولیس در استادیوم دوشنبه (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جایگذاری پرچم پرسپولیس در استادیوم دوشنبه (عکس)

باشگاه استقلال تاجیکستان با اختصاص یک سکوی بیشتر به باشگاه پرسپولیس، امکان پرچم گذاری را برای قرمزها فراهم کرد.

به گزارش "ورزش سه"، دیدار تیمهای پرسپولیس و استقلال تاجیکستان در حالی برگزار می شود که سرخپوشان پایتخت سهمیه هشت درصدی خود از ورزشگاه را گرفته اند و با دعوت از ایرانیان مستقر در دوشنبه، تلاش داشته اند تا پس از مدتها در حضور هواداران خود به مصاف حریف بروند.سه سکوی ورزشگاه مرکزی دوشنبه در حالی به هواداران پرسپولیس رسیده که باشگاه استقلال تاجیکستان، یک سکوی اضافه را هم به سرخپوشان داده تا آنها پرچم بزرگی که از تهران آورده اند را آنجا پهن کنند. این در حالی است که باشگاه میزبان به صورت رسمی می توانست جلوی این پرچم گذاری را بگیرد.از دقایقی قبل نیز ورود هواداران استقلال به ورزشگاه آغاز شده و آنها آماده اولین میزبانی خود می شوند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جایگذاری پرچم پرسپولیس در استادیوم دوشنبه (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×