روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "کری‌‌خوانی جالب تاجیکها برای پرسپولیس (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

کری‌‌خوانی جالب تاجیکها برای پرسپولیس (عکس)

هواداران تیم استقلال تاجیکستان با انتشار پوستری جالب، عزم خود برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان را نشان داده اند.

به گزارش "ورزش سه"، تیمهای پرسپولیس و استقلال تاجیکستان در حالی از ساعتی بعد به مصاف هم خواهند رفت که این بازی نخستین میزبانی نماینده تاجیکستان و همچنین اولین بازی این تیم در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا محسوب می شود و از این رو هواداران این تیم انگیزه ویژه ای برای این مسابقه دارند.در فضای مجازی پوستری از سوی هواداران استقلال دست به دست می شود که در آن علیشهر جلیلوف کاپیتان این تیم به همراه ویتالی لوچنکو در اتومبیلی قرار دارند که در مسیر یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیاست و آنها به این شکل برای پرسپولیس کری خوانی کرده اند.نکته جالب اینکه حتی سرمربی استقلال هم این عکس را در اینستاگرامش منتشر کرده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " کری‌‌خوانی جالب تاجیکها برای پرسپولیس (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×