روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "بازگشت دوباره سعید آقایی به سمت چپ " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بازگشت دوباره سعید آقایی به سمت چپ

پرسپولیس در اولین بازی رسمی خود بعد از تغییراتی که داشته، بار دیگر سمت چپ دفاعی خود را به سعید آقایی سپرده است.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از صدرنشینی در مرحله گروهی، اکنون پرسپولیس بار دیگر پا به مسابقات لیگ قهرمانان گذاشته و این در حالیست که در نقل و انتقالات با تغییراتی مواجه شده است. سعید آقایی که در مرحله قبلی با توجه به مثبت شدن تست کرونا، نتوانست به طور کامل این تیم را همراهی کند، بار دیگر با اعتماد یحیی گل محمدی مواجه شده و در ترکیب اصلی سرخپوشان قرار گرفته است.سرمربی پرسپولیس در دیدارهای قبلی از وحید امیری در سمت چپ دفاعی سود برده بود و این اتفاق برای بازیکن ملی پوش پرسپولیس در دیدارهای تیم ملی نیز شکل گرفته بود. آقایی که در فصل گذشته لیگ قهرمانان یکی از پاسورهای موفق این تیم بود، اکنون بار دیگر به سمت چپ دفاعی آمده و باید دید در این جدال و برابر استقلال تاجیکستان چه نمایشی از خود به جا خواهد گذاشت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بازگشت دوباره سعید آقایی به سمت چپ از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×