روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "آل کثیر نیمکت نشین شد؛ امیری مهاجم " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آل کثیر نیمکت نشین شد؛ امیری مهاجم

امیری بار دیگر با تغییر پست در پرسپولیس کار را دنبال خواهد کرد و در جدال با استقلال تاجیکستان به عنوان یکی از دو مهاجم این تیم به میدان می رود.

به گزارش "ورزش سه"، وحید امیری که در دیدارهای اخیر پرسپولیس و تیم ملی به عنوان مدافع چپ به میدان رفته بود، اکنون با تغییر پستی دوباره اینبار به عنوان یکی از دو مهاجم پرسپولیس برابر استقلال تاجیکستان کار را دنبال خواهد کرد.پرسپولیس دقایقی دیگر در شهر دوشنبه مقابل استقلال تاجیکستان کار خود را دنبال خواهد کرد تا به دنبال مجوز صعود به مرحله بعدی باشد. بعد از جدایی شهریار مغانلو، اکنون یحیی گل محمدی عیسی آل کثیر را هم روی نیمکت تیمش قرار داده تا این بازی را با زوج مهدی عبدی و وحید امیری استارت بزند.آل کثیر در فصل گذشته لیگ قهرمانان یکی از ستاره های پرماجرای پرسپولیس محسوب می ‎شد که ضمن عملکرد فنی قابل اعتنا، پیش از بازی مرحله نیمه نهایی با محرومیت شش ماهه مواجه شده بود. باید دید یحیی گل محمدی در جریان بازی به این مهاجم گلزن فرصت خواهد داد یا خیر.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آل کثیر نیمکت نشین شد؛ امیری مهاجم از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×