روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "بشاگردی و دغاغله در نفت مسجدسلیمان " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بشاگردی و دغاغله در نفت مسجدسلیمان

باشگاه نفت مسجدسلیمان با یک دروازه بان و یک مدافع جدید قرارداد بست.

به گزارش "ورزش سه"، نفت مسجدسلیمان که طی روزهای اخیر سه بازیکن جدید جذب کرده بود، امروز هم با یک دروازه بان و یک بازیکن دیگر قرارداد بست تا جای خالی نفرات جدا شده را پُر کند و تیم کامل تری برای لیگ بیست و یکم داشته باشد.باشگاه نفت MIS پس از انتخاب سید سیروس پورموسوی به عنوان سرمربی با محمد طیبی، بهروز بارانی، حسن مرادی فر و میثم نقی زاده قرارداد بسته بود که امروز هم مهرداد بشاگردی و علیرضا دغاغله را به خدمت گرفت.مهرداد بشاگردی که سابقه بازی در پاس همدان، فولاد خوزستان و ... را دارد و پس از سه فصل حضور در گل گهر سیرجان از این باشگاه جدا شده بود، با عقد قراردادی به نفت مسجدسلیمان پیوست.علیرضا دغاغله، مدافع چپ فصل گذشته استقلال خوزستان نیز پس از توافق با مدیران نفت مسجدسلیمان، قراردادی دو ساله با این باشگاه امضاء کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بشاگردی و دغاغله در نفت مسجدسلیمان از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×