روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "جشن صعود پرسپولیس قبل از سوت پایان(عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جشن صعود پرسپولیس قبل از سوت پایان(عکس)

هنوز چند ثانیه از شروع وقت های اضافی در نیمه دوم سپری نشده بود که مهدی ترابی با یک شوت استثنایی یکی از ارزشمندترین گل های خود را برای پرسپولیس ثبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، چند دقیقه که از شروع دیدار مرحله یک هشتم نهایی میان دو تیم پرسپولیس و استقلال تاجیکستان که سپری شد، مشخص بود شاگردان یحیی گل محمدی کار بسیار سختی پیش رو دارند.نیمه اول با شرایطی پایاپای به پایان رسید و نیمه دوم هم تقریبا با همین شرایط به 15 دقیقه پایانی رسید تا تعویض های یحیی گل محمدی از راه برسد. هر چه به پایان بازی نزدیک می شدیم، موقعیت های پرسپولیس خطرناک تر می شد، ولی تعلل مهاجمین این تیم مانع از گلزنی می شد.درنهایت اما ترابی که در دقیقه 89 شوت دقیقی را به صورت والی به سمت دروازه تیم استقلال زده بود، چند ثانیه پس از شروع وقت های اضافی نیمه دوم با یک شوت زیبای پای چپ موفق به گشودن دروازه میزبان در شهر دوشنبه شد تا استرس میلیون پرسپولیسی از کشیدن شدن بازی به وقت های اضافی و احتمالا مشاهده ضربات پنالتی بریزد.این گل که در واپسین ثانیه های بازی به ثمر رسید، تا حدی صعود پرسپولیس به جمع هشت تیم پایانی مسابقات را تضمین کرد و به همین دلیل هم بود که آنها حسابی پس از شوت خیره کننده ترابی اینطور که در تصاویر می بینید، به شادی پرداختند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جشن صعود پرسپولیس قبل از سوت پایان(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×