روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "درخشان:پرسپولیس در مرحله بعد بهتر کار می‌کند " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

درخشان:پرسپولیس در مرحله بعد بهتر کار می‌کند

سرمربی و کاپیتان اسبق پرسپولیس حضور هواداران حریف را یکی از عواملی می داند که باعث شد این تیم با دردسر موفق به عبور از استقلال تاجیکستان شود.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس موفق شد با تک گلی که مهدی ترابی به ثمر رساند از سد استقلال تاجیکستان بگذرد تا جاه طلبی شاگردان یحیی گل محمدی در این رقابت ها ادامه داشته باشد. حمید درخشان درباره نمایش این تیم مقابل حریف تاجیکستان می گوید: پرسپولیس با از دست دادن احمد نوراللهی یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان خود را از دست داده است. با این حال نمایش آنها برابر استقلال تاجیکستان همان چیزی بود که انتظار می رفت.وی ادامه داد: پرسپولیس بازی را خوب شروع کرد و توانست بارها دروازه حریف را تهدید کند. مطمئنا استقلال تاجیکستان علیرغم اینکه در مرحله گروهی نتایج خوبی گرفته بود نمی توانست حریفی دردسرساز برای پرسپولیس باشد. درخشان با اشاره به عملکرد این تیم گفت: پرسپولیس هفته ها دور از مسابقات رسمی بود و این مساله در مقابل حریفی که در کوران مسابقات لیگ کشورش بود، یکی از دلایلی بود که باعث شد تا آنها به دردسر مواجه شوند. با این حال آنها به خوبی توانستند با سود بردن از تجربه بالاتر خود در این مسابقات به هدفی که دنبال می کردند دست یابند. سرمربی و هافبک اسبق پرسپولیس در پایان گفت: مهمترین موضوع این بود که پرسپولیس ماه ها دور از مسابقه رسمی قرار داشت و از سوی دیگر بعد از مدت ها برابر تیمی قرار گرفت که از حمایت تماشاگرانش بهره می برد. دو عاملی که باعث شد آن کیفیتی که انتظار می رفت را به نمایش نگذارد اما در نهایت مهم برد و صعود بود که آن رسیدند. مطمئنا در ادامه شرایط بهتر خواهد شد و این تیم قادر خواهد بود به هدفی که دنبال می کند دست یابد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " درخشان:پرسپولیس در مرحله بعد بهتر کار می‌کند از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×