روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "پرسپولیس در انتظار حریف ایده‌آل " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پرسپولیس در انتظار حریف ایده‌آل

پرسپولیس تا این جا تنها نماینده ایران در مرحله یک چهارم آسیا است.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس تیم ناشناخته و با انگیزه استقلال تاجیکستان را در حضور تماشاگران شان و در شرایطی که چمن مصنوعی ورزشگاه مرکزی تاجیکستان کار را برای سرخ ها سخت کرده بود شکست داد و مانند سال گذشته در جمع چهار تیم برتر غرب آسیا حضور خواهد داشت.سرخ ها باید برای برگزاری بازی مرحله یک چهارم به عربستان سفر کنند و بازی ها متمرکز در ریاض برگزار خواهد شد. نماینده ایران باید منتظر سوت پایان دو دیدار باقی مانده این مرحله و مشخص شدن دو حریف احتمالی دیگرش به جز الهلال باشد.النصر تنها چند دقیقه تا پیروزی مقابل تراکتور و صعود به یک چهارم فاصله دارد. صعود الهلال قطعی شده و از بین دو تیم اماراتی الوحده و الشارجه یک تیم صعود خواهد کرد.با توجه به برتری النصر قرعه ایده آل برای یحیی و تیمش رو در رو شدن دو رقیب سنتی و همیشگی یعنی النصر و الهلال و مصاف پرسپولیس با تیمی اماراتی است. دو تیم عربستانی شرایط بسیار خوبی از لحاظ مهره و آمادگی دارند و رو به رو شدن با آنها می تواند کار صعود به نیمه نهایی را دشوارتر کند. از طرف دیگر سرخ ها در دو سال اخیر در مراحل گروهی مقابل الشارجه و الوحده پیروزی های خوبی به دست آورده و قرعه ایده آل در این مرحله می تواند مصاف با یکی از این دو تیم باشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پرسپولیس در انتظار حریف ایده‌آل از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×