روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "خریدهای پرسپولیس امیدوار کننده بودند؟ " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خریدهای پرسپولیس امیدوار کننده بودند؟

دو خرید تابستانی پرسپولیس در دیدار مقابل استقلال تاجیکستان به میدان رفتند.

به گزارش "ورزش سه"، یحیی گل محمدی در بین ۱۱ بازیکن اصلی که برای بازی امشب مقابل استقلال تاجیکستان انتخاب کرد، یک یار جدید در خط میانی به میدان فرستاد و یک خرید دیگر هم در نیمه دوم وارد زمین شد که عملکرد آنها در جریان مسابقه فراز و نشیب داشت.رضا اسدی که در کنار میلاد سرلک به عنوان هافبک دفاعی بازی می کرد، با شماره عجیب ۹۶ مقابل استقلال تاجیکستان به میدان رفت و نخستین بازی رسمی خود با پیراهن پرسپولیس را انجام داد که عدم هماهنگی با بازیکنان و در نیمه دوم خستگی در ساق پاهای او دیده می شد ولی با این وجود او در لحظات پایانی یک کار مثمر ثمر انجام داد.هافبک جدید پرسپولیس در دیدار با استقلال خوزستان ۵۴ پاس با دقت ۸۲ درصدی، یک پاس کلیدی، ۶ توپ بلند صحیح از ۱۱ توپی که فرستاد، یک شوت خارج از چارچوب، یک دریبل موفق، ۱۰ برتری از ۱۵ دوئل زمینی، ۶ پیروزی در ۹ نبرد هوایی، ۱۶ بار از دست دادن مالکیت توپ، یکبار مرتکب خطا شدن و سه بار گرفتن خطا داشت و پاس ماقبل گل را نیز داد.اسدی در نیمه دوم هم یک موقعیت خوب گلزنی به دست آورد که فرصت او ثمری نداشت و یک شوت هم به پای مدافعان استقلال تاجیکستان برخورد کرد تا این آمار و نمایش، مجموع عملکرد ۹۰ دقیقه ای این بازیکن باشد.حامد پاکدل هم دومین خرید جدید پرسپولیس بود که در دیدار مقابل استقلال تاجیکستان و در زمانی که نتیجه صفر- صفر بود به ترکیب سرخ پوشان اضافه شد که در حضور حدودا ۱۱ دقیقه ای خود فرصت خاصی نداشت.این مهاجم ۲۹ ساله در دیدار با استقلال تاجیکستان ۴ لمس توپ، دو پاس صحیح، یک برتری در نبرد زمینی، یکبار از دست دادن مالکیت توپ و یکبار گرفتن خطا داشت تا به این شکل نخستین بازی خود با پرسپولیس را به اتمام برساند.پرسپولیسی ها که در نقل و انتقالات تابستانی نفرات تاثیرگذاری مثل احمد نوراللهی، محمدحسین کنعانی زادگان و شهریار مغانلو را از دست دادند، باید بیشتر از این و در دیدارهای آینده منتظر نمایش خریدهای جدیدشان باشند تا ببینند آنها می توانند جای خالی نفرات جدا شده را پر کنند یا خیر.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خریدهای پرسپولیس امیدوار کننده بودند؟ از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×