روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مهدی عبدی؛ فرار ناموفق از روز ناامیدکننده (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مهدی عبدی؛ فرار ناموفق از روز ناامیدکننده (عکس)

ضربه سر مهدی عبدی می توانست گل صعود پرسپولیس باشد اما واکنش تماشایی از سوی حسنوف او را ناکام گذاشت.

به گزارش "ورزش سه"، حضور مهدی عبدی در ترکیب به جای عیسی آل کثیر، تغییری بود که یحیی گل محمدی در آرایش اصلی تیمش ایجاد کرد تا سرخپوشان با مهاجم شماره 16 به استقبال حریف تاجیک خود بروند؛ بازیکنی متخصص گلزنی در رقابتهای حساس آسیایی.فصل گذشته او در روز محرومیت عیسی آل کثیر موفق شد دروازه النصر را با یک ضربه سر باز کند و چند ماه بعد، با یک شوت دقیق، دروازه اولسان هیوندای را فرو ریخت. این بار هم هواداران پرسپولیس امیدوار بودند که یکی از روزهای درخشان این مهاجم باشد.اما نمایش مهاجم 22 ساله پرسپولیس در ورزشگاه شهر دوشنبه، پایین تر از حد انتظار بود. سه دفاع میانی استقلال در نیمه نخست به خوبی او را کنترل کردند تا در محوطه جریمه تنها دو لمس توپ داشته باشد و در مجموع 5 تا. البته در نیمه دوم نیز اوضاع چندان خوب نبود و مهاجم سرخپوشان پیش از تعویض چهار بار در محوطه جریمه صاحب توپ شد.جدی ترین موقعیت عبدی در دقیقه 78 رقم خورد؛ جایی که پس از ارسال امید عالیشاه، به خوبی روی سر منوچهر صفروف بلند شد و ضربه سر را زد اما حسنوف گلر استقلال به خوبی ضربه را جمع کرد و اجازه نداد تا او زننده گل صعود تیمش لقب بگیرد.عبدی که با جدایی مغانلو و در سومین فصل حضور در فهرست بزرگسالان پرسپولیس، نقشی مهمتر در تیم پیدا کرده، انتظارات کادرفنی برای تلاش و دوندگی بیشتر را هم پیش روی خود می بیند تا نمایشی ناامیدکننده مثل امروز از او به ثبت نرسد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مهدی عبدی؛ فرار ناموفق از روز ناامیدکننده (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×