روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "پیغام برادری به استقلال ایران از تاجیکستان " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پیغام برادری به استقلال ایران از تاجیکستان

یکی از نکات جالب بازی دیشب حضور هواداران تاجیک بود که از رقابت دیرینه هم نام آبی پوش خود با پرسپولیس خبر داشتند.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در شرایطی میهمان استقلال تاجیکستان شده بود که این تیم جواز حضور تماشاگر در ورزشگاه را پیدا کرده بود و هواداران استقلال تاجیکستان و تعداد کمی از پرسپولیسی ها در ورزشگاه مرکزی دوشنبه حضور یافتند.پرسپولیس پس از مدت زیادی در یک بازی در حضور تماشاگران به میدان رفت و شادی گل دقیقه نودی خود را نیز با تک جایگاهی که پرسپولیسی ها در آن حاضر بودند تقسیم کرد. تاجیک ها از همان ابتدای بازی روی سکوها چراغ موبایل هایشان را روشن کرده و آنها نیز مانند تیم شان به جای استفاده از لباس قرمز، سفید پوشیده و تیم شان را تشویق می کردند؛ اما جالب تر از این ها پلاکارد یک هوادار و داداش خطاب کردن استقلال تهران بود!تاجیک ها از رقابت دیرینه پرسپولیس با هم نام آبی پوش خود قبل از این مسابقه آگاه شده بودند و به همین سبب پلاکاردی جالب توسط یک هوادار تاجیکستانی به ورزشگاه آورده شده بود. روی این پلاکارد کوچیک که لوگوی استقلال تاجیکستان و استقلال تهران روی آن نقش بسته به دو زبان فارسی و تاجیکی نوشته شده بود: "استقلال عشق است، چه سرخ و چه آبی.استقلالی ها به پیش. استقلال تاجیکستان داداش استقلال ایران"عکس:ابوالفضل امان الله

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پیغام برادری به استقلال ایران از تاجیکستان از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×