روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "دوئل شاگردان حسینی و عاشوری برنده نداشت " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دوئل شاگردان حسینی و عاشوری برنده نداشت

تیم های پیکان و خیبر خرم آباد در دیداری دوستانه امروز به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت بازی با نتیجه تساوی به پایان رسید.

به گزارش "ورزش سه" در ادامه روند آماده سازی تیم فوتبال پیکان تهران برای حضور در بیست و یکمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران، عصر امروز شاگردان مجتبی حسینی دیدار تدارکاتی را برگزار کردند؛ مصاف با تیم خیبر خرم آباد که جزو تیم های مدعی در لیگ دسته اول به شمار می آید و هدایت این تیم نیز برعهده محسن عاشوری است.سرمربیان دو تیم در طول مسابقه تلاش کردند تا از اکثر بازیکنان خود استفاده کنند و سطح آمادگی آن ها را محک بزنند؛ ماحصل تلاش شاگردان حسینی و عاشوری برنده نداشت و دو تیم به تساوی 1-1 رضایت دادند.امیر روستایی مهاجم سابق پرسپولیس برای پیکان موفق به گلزنی در این دیدار دوستانه شد و در آن سوی میدان هم، آرش افشین مهاجم سابق استقلال برای خیبر خرم آباد گلزنی کرد.اکبر محمدی مدیرعامل پیکان به همراه اینانلو رییس هیات مدیره باشگاه نظاره گر بازی بودند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دوئل شاگردان حسینی و عاشوری برنده نداشت از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×