روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "دروازه‌بان و مربی استقلال همچنان در قرنطینه! " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دروازه‌بان و مربی استقلال همچنان در قرنطینه!

دروازه بان و مربی بدنساز استقلال همچنان در امارات بسر می برند.

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا رضایی دروازه بان و دکتر بهزاد نوشادی مربی بدنساز استقلال از حدود یک هفته پیش تست کرونایشان مثبت شد و به قرنطینه رفتند. این دو عضو استقلال در دیدار با الهلال عربستان هم به همین دلیل حضور نداشتند و غایب بودند.از این رو در بازگشت کاروان استقلال از امارات به ایران رضایی و نوشادی آبی ها را همراهی نکردند. آنها باید بر اساس قوانین 14 روز در کشور امارات قرنطینه باشند و بعد با دادن تست دوباره کرونا و دریافت تست منفی می توانند به ایران برگردند.این دو عضو استقلال در شرایطی که تمرینات تیم هم تعطیل شده اجبارا در امارات مانده اند و حال باید دید چند روز دیگر که قرار است تست مجدد کرونا از آنها گرفته شود، چه شرایطی پیدا خواهند کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دروازه‌بان و مربی استقلال همچنان در قرنطینه! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×