روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "آقایی و یک دوئل ۹۰ دقیقه‌ای در دوشنبه (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آقایی و یک دوئل ۹۰ دقیقه‌ای در دوشنبه (عکس)

وینگ بک تیم استقلال تاجیکستان عملکرد درخشانی مقابل پرسپولیس داشت.

به گزارش "ورزش سه"، منوچهر صفروف وینگ بک راست تیم استقلال تاجیکستان که در مقابل الهلال عربستان دو گل به ثمر رسانده بود، روز گذشته نیز در ترکیب اصلی تیمش مقابل پرسپولیس به میدان رفت و نمایش مطلوبی را از خود به جای گذاشت.او در این بازی خط دفاعی پرسپولیس و سعید آقایی را آزار داد و با ارسال های خود چند موقعیت را خلق کرد که البته هیچ یک تبدیل به گل نشدند. صفروف یک بار هم برای گلزنی اقدام کرد اما ضربه او را حامد لک گرفت.نکته جالب درباره صفروف این است که او تنها ۲۰ سال سن دارد اما این فصل به سبب حضور در تیم استقلال تجربه بازی مقابل تیمهایی چون پرسپولیس، الهلال و... را به دست آورد و شایستگی هایش را به نمایش گذاشت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آقایی و یک دوئل ۹۰ دقیقه‌ای در دوشنبه (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×