روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مشت‌های متحد عوامل صعود پرسپولیس (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مشت‌های متحد عوامل صعود پرسپولیس (عکس)

حامد لک عکسی جالب از در آغوش گرفتن ترابی پس از بازی با استقلال تاجیکستان منتشر کرد.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس حالا باید برد دلچسب و سخت خود مقابل استقلال تاجیکستان را به فراموشی بسپارد و از امروز دور جدیدی از تمرینات را برای پیروزی برابر الهلال آغاز خواهد کرد.اگر از شوت شوکه کننده ترابی به عنوان یکی از دلایل صعود پرسپولیس نام ببریم، عملکرد خوب حامد لک نیز جزو دیگر عوامل مهم و موثر این بازی ذکر خواهد شد. لک که در فصل پیش آسیا تحسین برانگیز ظاهر شده بود این بار در اولین مسابقه حذفی درخشید و با کلین شیت خود راه صعود پرسپولیس را روشن کرد.لک که مقابل خط حمله زهردار و ناشناخته استقلال تاجیکستان که بازیکنان خوب و شوت زنی مثل منوچهر جلیلوف، رستم سویروف و... را داشت سربلند بوده حالا باید مقابل الهلال که در فاز تهاجمی ترسناکش گومیس و مارگا را دارد خوش بدرخشد.حامد لک که دومین فصل حضورش در پرسپولیس را تجربه می کند عکسی به جامانده از بازی در تاجیکستان با گل زن این بازی را منتشر کرد؛ مشت های گره شده و متحد این دو بازیکن می تواند به ادامه رویاپردازی سرخ ها در آسیا با شکست الهلال کمک کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مشت‌های متحد عوامل صعود پرسپولیس (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×