روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ترابی و آقایی در تیم یک هشتم آسیا (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ترابی و آقایی در تیم یک هشتم آسیا (عکس)

مهدی ترابی و سعید آقایی به همراه مدافع تیم استقلال تاجیکستان در تیم منتخب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفتند.

به گزارش "ورزش سه"، مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در حالی به پایان رسید که پرسپولیس به عنوان تک نماینده ایران راهی هشت تیم برتر آسیا شد و حالا دو بازیکن این تیم نیز تنها نمایندگان ایران در تیم منتخب قاره به شمار می روند.ترابی که موفق شد دروازه استقلال تاجیکستان را باز کند و پرسپولیس به پیروزی برساند در حالی به همراه سعید آقایی در این تیم قرار گرفته که در مرحله گروهی نیز ترابی از نظر هواداران به عنوان برترین هافبک انتخاب شد.در تیم منتخب مرحله یک هشتم نهایی علاوه بر دو ایرانی نام الکسی لارین مدافع اوکراینی استقلال تاجیکستان دیده می شود و 8 بازیکن دیگر از منطقه شرق آسیا هستند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ترابی و آقایی در تیم یک هشتم آسیا (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×