روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "جلسه آجورلو با سه وزیر دولت " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جلسه آجورلو با سه وزیر دولت

مدیرعامل استقلال شب گذشته جلسه با سه وزیر را برای پیگیری موضوع خصوصی سازی این باشگاه دنبال کرد.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که موضوع مربوط به خصوصی سازی باشگاه های استقلال و پرسپولیس طی سال های اخیر تنها به یک وعده از سوی وزرا و مدیران تبدیل شده است، به نظر می رسد مدیرعامل تازه وارد آبی ها عزم جدی خود را برای این موضوع جزم کرده است. مصطفی آجورلو که به تازگی به عنوان مدیرعامل استقلال انتخاب شده و اهداف خود برای موفقیت این باشگاه را معرفی کرده، در تازه ترین اقدام خود، برنامه ریزی برای ورود این باشگاه به بخش خصوصی را دنبال کرده است. مدیرعامل آبی ها در این زمینه شب گذشته جلسات ویژه ای با وزرای اقتصاد، ورزش و دادگستری دنبال کرده و قصد دارد این موضوع را به سرانجام برساند. مسعود سلطانی فر وزیر ورزش دولت حسن روحانی، وعده ‎های جدی در این خصوص داده بود و به نظر می رسید این موضوع در نهایت محقق شود اما در نهایت این شرایط فراهم نشد. اتفاقی که اکنون با تغییرات صورت گرفته در بدنه دولت و مدیریت سردار مصطفی آجورلو بار دیگر پیگیری شده و باید دید آیا به نتیجه خواهد رسید یا خیر.امیرحسین رحیمی، وزیر دادگستری در این زمینه امروز در گفتگویی اعلام داشته: مقدمات آن در حال فراهم شدن است ولی تا رسیدن به مرحله خصوصی سازی فاصله داریم و انشاالله در این دولت انجام خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جلسه آجورلو با سه وزیر دولت از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×