روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "استقلالی‌ها میهمان آجورلو شدند(عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلالی‌ها میهمان آجورلو شدند(عکس)

اعضای تیم استقلال ظهر امروز در ضیافت ناهار مدیرعامل باشگاه شرکت کردند.

به گزارش "ورزش سه"، ظهر امروز (پنجشنبه) مجموعه تیم فوتبال استقلال مهمان دکتر مصطفی آجورلو مدیرعامل این باشگاه در هتل المپیک بود.پیش از آغاز ضیافت ناهار که در فضایی صمیمانه و دوستانه برگزار شد، سرمربی، اعضای هیات مدیره و مدیرعامل استقلال دقایقی صحبت کردند.در این نشست پرویز مظلومی عضو هیات مدیره استقلال گفت: آقای آجورلو در تلاش هستند مشکلات را حل کنند. ایشان شبانه روز تلاش می کنند. تیم ما خوب است و همیشه گفته ام که توپ های ما مقابل الهلال گل نشد. به فرهاد هم گفتم تیم خوبی بسته است. با تلاشی که کادرفنی، مدیریتی و بازیکنان دارند، قهرمانی دور از دسترس نیست و ان شاءالله استارت اول را خوب می زنید. هواداران از شما انتظار دارند. امسال با توکل به خدا جام در دستان شما خواهد بود.بعد از صحبت های پرویز مظلومی، مجتبی عبداللهی دیگر عضو هیات مدیره استقلال صحبت کرد. او بیان کرد:از اینکه به عنوان یک استقلالی دو آتشه و خدمتگزار به شما در استقلال هستم، خوشحالم. شما عزیزان لیاقت داشتید که در استقلال هستید. شما با روحیه قهرمانی و پهلوانی در استقلال قرار گرفته اید تا نام این تیم را به بالا ببرید. از شما می خواهم تا علاقمندان به استقلال را سربلند کنید. این مهم رقم نمی خورد جز با نظم، همدلی، تلاش و توکل به خداوند متعال. از زحمات شما متشکرم و ان شاءالله تیمی در خور استقلال را بسازیم.دیگر سخنران پیش از این ضیافت محمد مومنی بود. این عضو هیات مدیره استقلال در صحبت هایش گفت: باعث افتخار من است که در هیأت مدیره هستم و امیدوارم بتوانیم افتخارات گذشته را تکرار کنیم. فوتبال نسبت به گذشته تغییر کرده و آقای مجیدی و همکارانش خیلی تلاش می کنند. باید افتخار کنیم در استقلال بازی می کنیم. ما در صدد حل مشکلات هستیم و شما هم باید درصدد خوشحال کردن هواداران باشید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلالی‌ها میهمان آجورلو شدند(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×