روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "زعبیل همچنان سُرترین زمین آسیا است! " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

زعبیل همچنان سُرترین زمین آسیا است!

چمن ورزشگاه زعبیل امارات در دیدار امشب نیز سُر بود.

به گزارش "ورزش سه"، ایران و امارات در شرایطی پنجشنبه شب در مقدماتی جام جهانی در ورزشگاه زعبیل امارات مقابل یکدیگر قرار گرفتند که زمین چمن این مسابقه هنوز کمی لیز به نظر می رسد.کمتر از یکماه قبل بود که تیم های استقلال و الهلال عربستان در ورزشگاه زعبیل امارات به میدان رفتند ودر همان بازی مشخص شد که زمین چمن این ورزشگاه شرایط خاصی دارد.در آن بازی سُر خوردن محمدحسین مرادمند مدافع استقلال در لحظه ای که گل اول الهلال به ثمر رسید، بسیار سوژه شد.مرادمند در بین دو نیمه آن مسابقه مجبور شد استوک خود را عوض کند و با کفش دیگری بازی کند تا مانع از لیز خوردنش شود.حالا اما با گذشت یکماه از آن بازی ، ایران و امارات در ورزشگاه زعبیل به میدان رفتند. در جریان این بازی نیز اما لیز بودن چمن ورزشگاه به چشم آمد. در نیمه اول مسابقه در حالی که تیم ایران به یک موقعیت خوب گلزنی رسیده بود، وحید امیری روی زمین لیز خورد و نتوانست ضربه نهایی را بزند.لغزندگی این ورزشگاه البته برای برخی دیگر از بازیکنان ایران و امارات هم رخ داد و باعث شد تا آنها در صحنه هایی روی چمن سُر بخورند تا مشخص شود نداشتن استوک مناسب در این ورزشگاه امارات بازیکنان را به مشکل می اندازد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " زعبیل همچنان سُرترین زمین آسیا است! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×