روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مرادیان و انگیزه برای ادامه درخشش در فولاد(عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مرادیان و انگیزه برای ادامه درخشش در فولاد(عکس)

دروازه بان نورآبادی تیم فولاد خوزستان در ۱۴ بازی فصل قبل تیمش موفق به ۱۰ کلین شیت شد.

به گزارش ورزش سه، تیم فوتبال فولادخوزستان امروز در دیداری دوستانه به مصاف استقلال ملاثانی خواهد رفت، فولادمردان که در دو بازی اخیر موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شدند امیدوارند که این روند را همچنان تا شروع لیگ ادامه بدهند.احسان مرادیان گلر شماره یک فولاد که در دیدارهای اخیر مقابل پیکان، گل گهر و یک نیمه برابر سایپا به میدان رفت و موفق شد تا بدون گل خورده زمین بازی را ترک کند. این دروازه بان اهل نورآباد که از لیگ شانزدهم در فولاد حضور دارد در ابتدای فصل پیشنهاداتی داشت اما در نهایت با توجه به پنجره بسته فولاد در این تیم ماندنی شد.مرادیان فصل قبل در ۱۴ بازی برای فولاد به میدان رفت و موفق شد ۱۰ کلین شیت به نام خود ثبت کند. این دروازه بان تنها چهار گل در فصل قبل دریافت کرد و البته سه پاس گل را با ضربات شروع مجدد خود به هم تیمی های خود داده است. او البته در سه دیدار پایانی جام حذفی درون دروازه تیمش ایستاد و از عوامل اصلی قهرمانی تیمش در این جام نیز به حساب می آید مرادیان که با سه گلر زیر ۲۳ سال دیگر زیر نظر ابراهیم میرزاپور و مسلم زنگنه خود را برای فصل بعد مهیا می کند، از مهره های اصلی قرمزپوشان اهوازی برای لیگ بیست و یکم خواهد بود. علی غلامزاده دروازه بان دیگر فولاد است که می تواند در مواقع نیاز به کار تیم بیاید. او که در جام جهانی جوانان بازوبند تیم ملی را بر بازو بسته، حال در فولاد انگیزه زیادی برای نمایش توانایی های خود دارد. همچنین محمدرضا گلی که فصل قبل نمایش خوبی در تیم فولاد نوین داشت و رضا جلالی دروازه بان جوان و بومی تیم فولاد دیگر گلرهای آماده فولاد هستند که در تلاش برای کسب تجربه و کمک به تیم هستند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مرادیان و انگیزه برای ادامه درخشش در فولاد(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×