روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال و دغدغه بازی‌های تدارکاتی اندک! " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال و دغدغه بازی‌های تدارکاتی اندک!

تیم استقلال فردا دومین بازی دوستانه خود قبل از شروع لیگ برتر را انجام می دهد.

به گزارش "ورزش سه"، آبی پوشان پایتخت در فاصله کمتر از دو هفته تا شروع رقابت های لیگ برتر با دغدغه اندک بودن بازی های تدارکاتی مواجه هستند.در شرایطی که خیلی از تیم های لیگ برتری تا اینجای دوران آماده سازی پیش از شروع فصل تعداد زیادی بازی تدارکاتی داشتند و به مرز هماهنگی رسیده اند اما استقلالی ها فقط یک مسابقه با خیبر خرم آباد انجام داده اند و قرار است عصر شنبه مقابل پیکان قرار بگیرند.دیدار فردای استقلال و پیکان دومین بازی دوستانه شاگردان فرهاد مجیدی است و مشخص نیست این بازی ها ادامه پیدا کند یا خیر.استقلال قرار بود در طول هفته پیش رو با ملوان انزلی هم روبه رو شود اما این بازی دوستانه با درخواست تیم شمالی لغو شد.کادرفنی استقلال در نظر دارد تا هرچه سریع تر یک یا دو تیم دیگر را برای بازی دوستانه قبل از شروع لیگ هماهنگ کند اما هنوز چنین اتفاقی نیفتاده و این مساله نگرانی فرهاد مجیدی و همکارانش را در آستانه شروع لیگ برتر در پی داشته است.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال و دغدغه بازی‌های تدارکاتی اندک! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×