روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "برهانی: امیدوارم استقلال در یک جنگ برابر باشد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

برهانی: امیدوارم استقلال در یک جنگ برابر باشد

مهاجم سابق استقلال مدعی است که مدیرعامل جدید این باشگاه قادر خواهد بود با توجه به شناخت خوبی که از فوتبال و مدیریت در آن دارد، این تیم را به خواسته هواداران نزدیک کند.

به گزارش "ورزش سه"، آرش برهانی مهاجم اسبق استقلال که اکنون به عنوان سرمربی تیم امید این باشگاه کار را دنبال می کند، یکی از نفراتی است که سابقه همکاری با مصطفی آجورلو را در کارنامه دارد و با اشاره به سوابق مثبت مدیریتی مدیرعامل جدید آبی ها، مدعی است که اتفاقات خوبی برای این باشگاه قابل پیش بینی است.برهانی درباره شرایط این روزهای استقلال می گوید: تصمیماتی که آجورلو در بدو ورودش به استقلال به صورت فوری گرفت، ناشی از مطالعه او در خصوص شرایط تیم و شناخت خوبی بود که از وضعیت موجود داشت. مدیرعامل جدید می دانست برای بازگشت آرامش نسبی باید تصمیماتی در راستای آرامش خاطر مجیدی بگیرد و خیلی فوری این اقدامات را انجام داد. با حمایتی که آجورلو از مجیدی انجام داد و تصمیماتی گرفت که موجب رضایت خاطر او شد، چاره ای جز کسب بهترین نتایج را برای مجیدی نگذاشت.وی با اشاره به شرایط مناسبی که برای سرمربی کنونی این باشگاه در ابتدای فصل شکل گرفته گفت: مجیدی در مقاطع قبلی که سرمربی استقلال می شد گلایه اش از این بود که تیم را خودش نبسته است. حالا او تیم را خودش بسته و ظاهراً هماهنگی خوبی هم بین او و مدیرعامل وجود دارد تا جایی که اولین تصمیمات مدیرعامل همگی مطابق میل او باشد؛ پس مجیدی این تیم را قهرمان کند تا هواداران هم از عملکرد او رضایت کامل داشته باشند.برهانی با اشاره به اقدام مدیریت باشگاه برای تمدید بلندمدت قرارداد فرهاد مجیدی می گوید: اقدام آجورلو در حمایت از سرمربی و تمدید ۳ ساله قرارداد مجیدی بسیار سیاستمدارانه و متفکرانه بود. همانطور که می دانید موفقیت یا عدم موفقیت یک سرمربی بستگی به همت، درایت و کاردانی او دارد و حمایت های مدیریتی که در تمام دنیا معمول است، به بینش بالا و تجربه مدیریتی مدیران معطوف می شود.وی ادامه داد: آجرلو کارنامه مدیریتی خوبی در رزومه خود دارد. استقلال به دنبال یک آدم دلسوز است؛ آجرلو هم این موضوع را درک می کند که ۳۰ میلیون هوادار به دنبال نتیجه تیمشان هستند. از حالا نمی توان گفت او موفق عمل می کند یا نه، مدیرعامل به تنهایی نمی تواند کاری انجام دهد و نیاز به کمک وزارت ورزش دارد. اگر آجرلو با عزم و اراده و انگیزه باشد اتفاق های خوبی رخ می دهد. استقلال در نقل و انتقالات موفق عمل کرده؟ آرش برهانی در پاسخ به این سوال می گوید: امیدوارم تا زمان باقی مانده سایر خواسته های مجیدی برطرف شود و استقلال لیگ جدید را پرقدرت شروع کند. فکر می کنم اگر استقلال شکل خوبی بگیرد و روی ریل بیفتد اتفاقات خوبی رقم می خورد. اگر استقلال هم مانند گل گهر سیرجان، سپاهان و پرسپولیس ثبات داشته باشد می توانیم شاهد یک جنگ برابر در لیگ جدید باشیم، نه اینکه سایر رقبا در شرایط مساعد باشند و استقلال بدون شرایط ابتدایی در یک جنگ نابرابر!گلایه آرش برهانی نسبت به امکانات زیرساختی این باشگاه طی سالیان اخیر است که ابراز امیدواری می کند با تغییرات مدیریتی شاهد آن نباشند: این سال ها استقلال همواره در به در و خانه به دوش یک زمین تمرین مناسب بود و همیشه مشکل زمین تمرین که ابتدایی ترین امکان موفقیت یک تیم فوتبال است را داشت. آجورلو با ارتباطاتی که دارد تلاش کند حداقل یکی از این زمین ها، مثل تهران جنوب یا نظام آباد و ... که جز اموال این باشگاه محسوب می شود را برگرداند تا لااقل مشکل زمین تمرین استقلال برای همیشه حل شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " برهانی: امیدوارم استقلال در یک جنگ برابر باشد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×