روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مدافع سابق استقلال خرید جدید ملوان (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مدافع سابق استقلال خرید جدید ملوان (عکس)

عظیم گوک که فصل گذشته در مس کرمان به میدان رفت، در فصل جدید رقابت های فوتبال زیر نظر مازیار زارع بازی خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، این بازیکن یکی از خریدهای فصل گذشته مس کرمان برای رسیدن به لیگ برتر بود ولی مس از میانه های نیم فصل دوم دچار بحران شد و درنهایت بار دیگر از رسیدن به لیگ برتر بازماند تا برخی از بازیکنان این تیم نیز راه جدایی در پیش بگیرند.عظیم گوک که در استقلال خیلی به او فرصت نمی رسید، در پایان لیگ نوزدهم از این تیم جدا شده بود و حالا پس از یک فصل بازی در مس کرمان تصمیم گرفته، فوتبالش را در انزلی و در تیم فوتبال ملوان ادامه بدهد و با قراردادی دو ساله به این تیم پیوسته است.ملوان پس از تثبیت اداره حضور پژمان نوری به عنوان مدیرعامل، در سال دوم مربیگری مازیار زارع به دنبال بازگشت به لیگ برتر است و باید دید در فصل جدید چه عملکردی از این تیم با توجه به خرید بازیکنان جدید شاهد خواهد بودیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مدافع سابق استقلال خرید جدید ملوان (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×