روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ملی‌پوش پیکان چگونه دروازه استقلال را باز کرد؟(عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ملی‌پوش پیکان چگونه دروازه استقلال را باز کرد؟(عکس)

ملی پوش جوان پیکان مقابل استقلال در دیدار دوستانه عملکرد خوبی از خود برجای گذاشت.

به گزارش "ورزش سه"، تیم های استقلال و پیکان عصر امروز در یک دیدار دوستانه به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با تساوی دو بر دو به پایان رسید. گل اول تیم پیکان را در این دیدار علیرضا کوشکی مهاجم جوان این تیم که یکی از نفرات اصلی تیم ملی امید محسوب می شود به ثمر رساند.در دقیقه 30 مسابقه امروز علیرضا کوشکی که با فرارهایش از سمت چپ بارها خط دفاع استقلال را اذیت کرده بود، در موقعیت ایده آل برای گلزنی قرار گرفت. در حالی که اگر او از عارف آقاسی مدافع استقلال عبور می کرد در فرصت تک به تک به حسین حسینی قرار می گرفت، آقاسی با گرفتن پیراهن کوشکی او را متوقف کرد تا داور اعلام ضربه پنالتی کند.جالب اینکه کوشکی خودش پشت این ضربه پنالتی قرار گرفت و در حالی که حسینی جهت ضربه اش را تشخیص داده بود اما تور دروازه استقلال را به لرزه در آورد.کوشکی 21 ساله بعد از انجام بازی دوستانه با استقلال همراه با سامان فلاح و مهدی محبی دو ملی پوش دیگر پیکان به آکادمی المپیک رفتند تا خود را به مهدی مهدوی کیا معرفی کنند.کوشکی که از سال گذشته نامش در پیکان سر زبان ها افتاد به نظر می رسد در لیگ بیست و یکم بازی های بیشتری برای خودروسازان انجام بدهد و بیشتر به چشم بیاید.عکس ها: حامد عراقی

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ملی‌پوش پیکان چگونه دروازه استقلال را باز کرد؟(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×