روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ارسلان، نقش اول خط حمله استقلال(عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ارسلان، نقش اول خط حمله استقلال(عکس)

ارسلان مطهری در دومین بازی دوستانه نیز برای استقلال گلزنی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، در جریان توقف استقلال مقابل پیکان در دیدار تدارکاتی عصر امروز ارسلان مطهری همچون دیدار گذشته مقابل خیبر خرم آباد در ترکیب اصلی قرار داشت و موفق شد برای تیمش گل بزند.مطهری که در سال های گذشته گل های حساسی برای استقلال زده، امروز هم با یک شوت خوب دروازه خودروسازان را باز کرد. نکته قابل توجه درباره مطهری این است که به نظر می رسد در فصل پیش رو او را باید مهاجم اصلی استقلال بدانیم. با توجه به جدایی مهدی قایدی و شیخ دیاباته حالا مطهری باتجربه ترین بازیکن استقلال محسوب می شود که چند سالی است پیراهن این تیم را می پوشد.مطهری امروز در کنار امین قاسمی نژاد زوج خط حمله استقلال را تشکیل دادند. ارسلان حالا در ترکیب استقلال نقشی ویژه را ایفا خواهد کرد و بی تردید فرهاد مجیدی نیز روی او حساب خاصی باز کرده است.با توجه به عملکردی که مطهری در بازی های تدارکاتی استقلال هم داشته، حالا هواداران منتظر تکرار روزهای خوب توسط او در بازی های رسمی لیگ برتر هستند. اتفاقی که رخ دادنش استقلال را به روزهای خوب خواهد رساند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ارسلان، نقش اول خط حمله استقلال(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×