روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "اولین تمرین اسماعیلی با العربی (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اولین تمرین اسماعیلی با العربی (عکس)

فرشید اسماعیلی برای نخستین بار در تمرینات العربی حاضر شد و مورد استقبال هم تیمی هایش قرار گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، فرشید اسماعیلی هافبک فصل قبل استقلال که پس از اختلافات با مدیریت وقت آبی پوشان تصمیم گرفت از این تیم جدا شود، در انتقالی غیرمنتظره راهی لیگ ستارگان قطر شد و به العربی پیوست تا پیراهن این تیم را در فصل بعد بر تن کند.پس از مصدومیت مهرداد محمدی و دوری 6 ماهه او از میادین، مدیران العربی تصمیم گرفتند با استخدام اسماعیلی، او را جایگزین دیگر بازیکن ایرانی خود کنند و پس از مذاکراتی که چند روز به طول انجامید، اسماعیلی سرانجام با مدیران العربی به توافق رسید و در فصل بعد شماره پیراهن 88 را بر تن خواهد کرد.این بازیکن ایرانی امشب برای نخستین بار در تمرینات تیم جدیدش حاضر شد. هافبک شیرازی فصل قبل استقلال مورد استقبال سایر هم تیمی هایش نیز قرار گرفت و به رسم رایج میان تیم های فوتبال، او مانند سایر بازیکنانی که به تازگی به تیمی می پیوندد، از تونلی که بازیکنان العربی تشکیل داده بودند عبور کرد و هم تیمی هایش نیز ضرباتی به حالت فان به او وارد کردند.العربی روز دوشنبه در رقابت های جام اوردو به مصاف الغرافه می رود. تقابل اسماعیلی با استراماچونی و دیاباته نیز در نوع خود جالب خواهد بود. باید دید هافبک فصل قبل استقلال، نخستین بازی خود را مقابل مربی و هم تیمی سابقش انجام می دهد یا برای دیدن نخستین بازی اسماعیلی باید فعلا منتظر ماند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اولین تمرین اسماعیلی با العربی (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×