روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "پاس گل موسوی، 60 ثانیه پس از تعویض (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پاس گل موسوی، 60 ثانیه پس از تعویض (عکس)

سیداحمد موسوی در دیدار دوستانه برابر پیکان، کمتر از یک دقیقه پس از ورود موفق شد پاس گل بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، فرهاد مجیدی قصد داشت برای فصل جدید سمت راست تیمش را تقویت کند. بازیکنانی نظیر صالح حردانی یکی از گزینه های اصلی سرمربی آبی ها برای حضور در استقلال بود. اما مذاکرات دو طرف به نتیجه نرسید تا این بازیکن جوان در فولاد ماندنی شود.در نهایت مجیدی تصمیم گرفت بازیکن جدیدی به سمت راست تیمش اضافه نکند و فصل را با وریا غفوری و سیداحمد موسوی آغاز کند. دو بازیکنی که در فصل قبل بازی های خوبی را از خود ارائه دادند اما به همان میزان در تعدادی از دیدارهای مهم استقلال خوب ظاهر نشدند و مجیدی نیز به همین دلیل قصد داشت یک بازیکن جدید برای افزایش انگیزه و رقابت در آن قسمت از ترکیب تیمش جذب کند.به هر شکل وریا غفوری و سیداحمد موسوی تنها بازیکنان تخصصی در سمت راست خط دفاعی استقلال خواهند بود و آنها باید تلاش خود را برای موفقیت آبی ها افزایش دهند. در دیدار دوستانه امروز برابر پیکان، ابتدا سبحان خاقانی در سمت راست به میدان رفت و در ادامه وریا غفوری به زمین مسابقه رفت.در دقیقه 76 نیز سیداحمد موسوی به جای آرش رضاوند به زمین مسابقه رفت. این بازیکن باتجربه که فصل قبل از گل گهر به استقلال آمد، با یک حرکت از سمت راست و ارسالی دیدنی به روی دروازه فرصت خوبی را برای رمضانی فراهم کرد که این بازیکن با ضربه ای سر دروازه پیکانی ها را باز کرد تا موسوی کمتر از یک دقیقه پس از ورود به زمین مسابقه، یک پاس گل خوب برای رمضانی فراهم کند.آمادگی و درخشش موسوی و غفوری می تواند باعث افزایش بار تهاجمی آبی ها از سمت راست شود و مجیدی نیز می تواند روی نفوذهای این دو بازیکن حساب ویژه ای باز کند. استقلال طی سالهای گذشته همواره در سمت راست بازیکنان توانمند و موثری در اختیار داشته و وریا غفوری و موسوی نیز به دنبال این مسئله هستند تا سمت راست آبی ها همچون گذاشته زهردار باشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پاس گل موسوی، 60 ثانیه پس از تعویض (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×