روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "خاقانی، جوان اول ترکیب اصلی مجیدی(عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خاقانی، جوان اول ترکیب اصلی مجیدی(عکس)

سبحان خاقانی این روزها در ترکیب ثابت استقلال به میدان می رود.

به گزارش "ورزش سه"، سبحان خاقانی یکی از بازیکنان جوان استقلال است که از فصل گذشته به تناوب در ترکیب این تیم بازی کرد و نمایش های خوبی را به اجرا گذاشت. او حالا با گذشت زمان و برای شروع فصل جدید با تلاش زیاد توانسته اعتماد مجیدی به خودش را جلب کند.فرهاد مجیدی که در کنار اهمیت به بازیکنان باتجربه نشان داده به جوانان نیز توجه دارد، حالا از خاقانی حتی در ترکیب اصلی تیمش استفاده می کند و او نیز عملکرد خوبی از خود نشان می دهد.خاقانی 22 ساله در دو بازی دوستانه استقلال مقابل خیبر خرم آباد و پیکان تهران هم در ترکیب ثابت آبی پوشان به میدان رفت و به عنوان یکی از بازیکنان خط هافبک عملکرد نسبتا مناسبی داشت.اگرچه استقلال برای فصل جدید لیگ برتر ستاره های زیادی را در اختیار دارد، اما خاقانی نیز توانسته سطح خود را اندازه سایر بازیکنان بالا بیاورد و قطعا در لیگ بیست و یکم نیز یکی از مهره های قابل اتکای کادرفنی خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خاقانی، جوان اول ترکیب اصلی مجیدی(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×