روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مدیر برنامه چشمی در باشگاه استقلال " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مدیر برنامه چشمی در باشگاه استقلال

مدافع مدنظر استقلال احتمالا تا ساعاتی دیگر قراردادش با این باشگاه را امضاء می کند.

به گزارش "ورزش سه"، روزبه چشمی که سابقه پنج سال حضور در استقلال را دارد و دوران خوبی با این تیم تجربه کرده بود، اکنون در آستانه بازگشت به جمع آبی پوشان قرار گرفته و احتمالا طی یکی، دو ساعت آینده رسما به این تیم می پیوندد.مدیر برنامه چشمی دقایقی قبل در محل باشگاه استقلال حاضر شد تا کارهای نهایی قرارداد بازیکن خود را انجام دهد و به نظر می رسد این بازیکن هم پس از آن برای امضای قرارداد به دفتر آجورلو می رود.مدافع سابق تیم ملی ایران که در فصل اخیر شرایط خوبی در ام صلال قطر داشت و در 18 مسابقه لیگ ستارگان و دو دیدار جام ستارگان به میدان رفت و یک گل هم به ثمر رساند، حالا قرار است پس از یک سال به استقلال برگردد.چشمی در شرایطی به استقلال اضافه می شود که جزو لیست فرهاد مجیدی بوده و سرمربی آبی ها در مصاحبه امروز خود اعلام کرد به توافق نهایی با روزبه رسیده اند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مدیر برنامه چشمی در باشگاه استقلال از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×