روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مصدومیت دو بازیکن استقلال جدی نیست " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مصدومیت دو بازیکن استقلال جدی نیست

دو بازیکن استقلال با مصدومیت دست و پنجه نرم می کنند.

به گزارش "ورزش سه"، دو بازیکن استقلال که در نقل و انتقالات تابستانی به این تیم پیوستند در تمرینات روزهای گذشته دچار مصدومیت شده اند.جعفر سلمانی و زبیر نیک نفس دو بازیکن تازه وارد استقلال هستند که به خاطر مصدومیتی که داشتند در دیدار تدارکاتی این تیم مقابل پیکان نیز به میدان نرفتند و زیر نظر پزشکان اختصاصی کار کردند.این دو بازیکن اما با مصدومیت جدی مواجه نیستند. آنها این روزها تمرینات فیزیوتراپی و اختصاصی را با کادرپزشکی انجام می دهند و به زودی به تمرینات گروهی اضافه می شوند.بر اساس اطلاعات به دست آمده سلمانی و نیک نفس با توجه به شرایط رو به بهبودی که دارند به دیدار استقلال مقابل هوادار تهران در هفته اول لیگ برتر هم خواهند رسید و مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مصدومیت دو بازیکن استقلال جدی نیست از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×