روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "حضور چشمی و احتمال جدایی یک مدافع از استقلال " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حضور چشمی و احتمال جدایی یک مدافع از استقلال

احتمال دارد مدافع جوان آبی پوشان از این تیم جدا شود و فوتبالش را در تیم دیگری ادامه بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، با پیوستن روزبه چشمی به استقلال تعداد مدافعان وسط تخصصی این تیم به حد قابل قبولی می رسد و به همین خاطر احتمال دارد مدافع جوان ابی ها خواهان جدایی شود.سینا خادم پور بازیکن جوان استقلالی ها که سال ها است در این تیم حضور دارد و پرورش یافته، این روزها در تمرینات هم حضوری فعال دارد اما با توجه به حضور چشمی احتمالا شانسی برای بازی کردن نخواهد داشت.با اضافه شدن روزبه چشمی جمع مدافعان وسط تخصصی استقلال به7 نفر می رسد. همین حالا محمدحسین مرادمند، محمد دانشگر، عارف آقاسی، سیاوش یزدانی و سینا خادم پور در تمرینات استقلال حضور دارند و عارف غلامی نیز چند ماه دیگر با طی کردن دوران نقاهت بعد از پارگی رباط صلیبی به تمرینات برمی گردد.از این رو با اضافه شدن روزبه چشمی عملا شانسی برای بازی کردن به خادم پور جوان نمی رسد و طبیعی است او دنبال پیوستن به تیم دیگری باشد. خادم پور که از مدت ها قبل بحث جدایی اش مطرح بود با مخالفت فرهاد مجیدی مواجه شد اما حالا که چشمی به استقلال برگشته احتمالا سرمربی آبی ها نیز مخالفتی با جدایی خادم پور نخواهد داشت.در این شرایط به احتمال زیاد شاهد جدایی این بازیکن جوان از جمع آبی پوشان و حضورش در تیمی دیگر باشیم تا او بتواند در لیگ برتر به میدان برود و در فرصتی دیگر به استقلال برگردد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حضور چشمی و احتمال جدایی یک مدافع از استقلال از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×