روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "رسمی: روزبه چشمی به استقلال پیوست " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رسمی: روزبه چشمی به استقلال پیوست

باشگاه استقلال خبر از عقد قرارداد با مدافع فصل گذشته ام صلال قطر داد.

به گزارش "ورزش سه"، روزبه چشمی که از ابتدای نقل و انتقالات تابستانی صحبت از حضورش در استقلال مطرح بود و عنوان می شد قرار است پس از یک سال مجددا به جمع آبی ها برگردد، پس از کش و قوس های فراوان در محل این باشگاه حاضر شد و قراردادش را رسمی کرد.این مدافع میانی که دوران موفقی در استقلال داشته و پنج فصل بازیکن این تیم بوده، پس از اتمام قراردادش با باشگاه ام صلال قطر تصمیم به جدایی از لیگ ستارگان گرفت و بعد از چند جلسه مذاکره با استقلال رسما به جمع آبی ها بازگشت.چشمی سال قبل ۲۰ بار با پیراهن ام صلال در لیگ ستارگان و جام ستارگان قطر به میدان رفت که پس از پایان فصل ۲۱-۲۰۲۰ صحبت از حضورش در تیم هایی مثل العربی، الخور و ... مطرح بود، اما در نهایت تصمیم گرفت بازگشت به استقلال را انتخاب کند تا بتواند مثل گذشته شرایط بهتری برای حضور در تیم ملی به دست بیاورد.روزبه چشمی طی هفته های اخیر در قطر و امارات حضور داشت، اما صبح دیروز شنبه به تهران بازگشت و پس از اینکه مراحل نهایی قراردادش با استقلال انجام شد، حدود ساعت ۱۸ امروز وارد ساختمان این باشگاه شد تا مذاکرات پایانی خود را پیش ببرد.چشمی پس از حضور در ساختمان استقلال و مذاکرات مثبتی که با مصطفی آجورلو، مدیرعامل این باشگاه داشت، به جمع شاگردان فرهاد مجیدی اضافه شد.این مدافع میانی که توانایی بازی در پست هافبک دفاعی را هم دارد، حضور در تیم ملی را با بازی در استقلال تجربه کرد و در جام جهانی ۲۰۱۸ و جام ملت های ۲۰۱۹ به میدان رفت که امید زیادی دارد در بازگشت دوباره به این تیم، ملی پوش هم بشود.استقلال در حال حاضر محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی و عارف آقاسی را به عنوان مدافع میانی در اختیار دارد که حضور روزبه چشمی در این تیم رقابت برای آنها در رسیدن به ترکیب را جدی تر از همیشه می کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رسمی: روزبه چشمی به استقلال پیوست از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×