روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "چشمی: برگشتم تا با استقلال جام بگیرم " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

چشمی: برگشتم تا با استقلال جام بگیرم

مدافع جدید استقلال می گوید همه اعضای این تیم باید برای کسب جام قهرمانی تلاش کنند.

به گزارش "ورزش سه"، روزبه چشمی بعد از کش و قوس های فراوان امروز با حضور در باشگاه استقلال قراردادش را به امضا رساند و رسما به عضویت آبی های پایتخت در آمد.چشمی که یک فصل از استقلال دور بود و حالا دوباره به این تیم برگشته عنوان کرد: خیلی خوشحالم که دوباره به تیم خودم برگشتم. وقفه کوتاهی از استقلال جدا شدم و دوباره برگشتم.او ادامه داد: امسال خیلی سال سختی خواهد بود. باید همه باهم تلاش کنیم. هم بازیکنان، هم کادرفنی و هم مدیریت باید تلاش کنند تا در پایان فصل هواداران را خوشحال کنیم. چشمی درپایان با اشاره به آینده استقلال صحبت هایش را اینطور به پایان برد: انشاالله بتوانیم قهرمانی را در پایان فصل به هواداران هدیه بدهیم. هواداران استقلال مستحق این اتفاق خوب هستند و امیدوارم خوشحالشان کنیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " چشمی: برگشتم تا با استقلال جام بگیرم از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×