روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "سجاد آقایی شاگرد خطیبی شد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سجاد آقایی شاگرد خطیبی شد

مهاجم سابق استقلال با عقد قراردادی دو ساله به آلومینیوم اراک پیوست.

به گزارش "ورزش سه"، آلومینیوم اراک که در نقل و انتقالات تابستانی چهار خرید لیگ برتری انجام داده بود، پس از جذب محمود قائدرحمتی از نساجی مازندران، یک بازیکن دیگر از این باشگاه به خدمت گرفت.سجاد آقایی، مهاجم سابق استقلال که در نقل و انتقالات نیم فصل لیگ بیستم به عنوان بازیکن قرضی راهی نساجی مازندران شد و طی مدت حضورش در این تیم یک پاس گل در دیدار با سایپا به قائدرحمتی داد، حالا دوباره در آلومینیوم اراک با این بازیکن همبازی شد.این بازیکن ۲۲ ساله اراکی طی چهار فصل اخیر تحت قرارداد باشگاه استقلال بود که به عنوان بازیکن قرضی به تیم های آلومینیوم، ذوب آهن اصفهان و نساجی مازندران رفت ولی پس از فسخ قراردادش با آبی ها به تیم زادگاهش پیوست.سجاد آقایی بعد از اینکه رسما از استقلال جدا شد، با حضور در باشگاه آلومینیوم اراک قراردادی به مدت دو فصل امضاء کرد تا به جمع شاگردان رسول خطیبی اضافه شود و پس از میلاد فخرالدینی، وحید محمدزاده، علیرضا نقی زاده و محمود قائدرحمتی، پنجمین خرید لیگ برتری این تیم لقب بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سجاد آقایی شاگرد خطیبی شد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×