روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "دکتر استقلال همچنان در رویای اولین بازی ملی (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دکتر استقلال همچنان در رویای اولین بازی ملی (عکس)

مدافع بلندقامت استقلال در اردوی ملی همچنان چشم انتظار اعتماد سرمربی تیم ملی است تا بتواند در ترکیب فرصت بازی به دست آورد.

به گزارش "ورزش سه" سیاوش یزدانی با عملکرد کم نوسان و موفق در خط دفاعی استقلال در فصل گذشته توانست نظر دراگان اسکوچیچ را جلب کند و پس از آن که نخستین بار توسط مارک ویلموتس به اردوی ملی فراخوانده شده بود، حالا در اردوهای گذشته تیم ملی با حضور اسکوچیچ پای ثابت اردو بوده اما با این حال نتوانسته در ترکیب تیم ملی فرصت بازی به دست آورد و همچنان بازی ملی در کارنامه او دیده نمی شود.شاید اگر داور استرالیایی تصمیم خود را در بازی با امارات وتو نمی کرد و خلیل زاده از ترکیب تیم ملی اخراج می شد، سیاوش یزدانی به عنوان یکی از آلترناتیوهای شجاع در تیم ملی می توانست امیدوار به اولین بازی خود باشد اما درخشش زوج خلیل زاده-کنعانی زادگان باعث شده تا همچنان این مدافع مشهدی از روی نیمکت نظاره گر عملکرد همبازیان خود باشد و فرصت بازی در تیم ملی را به دست نیاورد.با این حال یزدانی همچنان مصمم و جدی در تمرینات تیم ملی حاضر بوده و امیدوار به آن است تا بتواند سرانجام طلسم بازی نکردن برای تیم ملی را بشکند و برای نخستین بار تجربه حضور در ترکیب تیم ملی را به دست آورد.سیاوش یزدانی در کنار بازیکنانی چون سیدمجید حسینی به عنوان ذخیره های آماده خط دفاعی تیم ملی، در اختیار اسکوچیچ هستند و باید دید این بازیکنان چه زمانی فرصت پیدا خواهند کرد در ترکیب ملی به میدان بروند و جای خلیل زاده و کنعانی زادگان را بگیرند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دکتر استقلال همچنان در رویای اولین بازی ملی (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×