روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ابوالفضل جلالی و تلاش‌ برای رسیدن به لیگ(عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ابوالفضل جلالی و تلاش‌ برای رسیدن به لیگ(عکس)

مدافع چپ پای استقلالی ها تلاش می کند تا هرچه سریع تر به تمرینات گروهی اضافه شود.

به گزارش "ورزش سه"، ابوالفضل جلالی اولین خرید استقلال در نقل و انتقالات تابستانی بود. این بازیکن جوان از سایپا راهی استقلال شد اما به دلیل مصدومیتی که داشت مدت زیادی دور از تمرینات قرار گرفت.جلالی بعد از جراحی و طی کردن دوران نقاهت پس از عمل حالا چند روزی است به تمرینات استقلال برگشته و برای رسیدن به شرایط آرمانی تلاش می کند.این بازیکن چپ پا اینروزها تمریناتش را به صورت اختصاصی زیر نظر پزشکان جلو می برد تا به بهبودی کامل برسد واز نظر بدنی نیز شرایط حضور در مسابقات را به دست آورد.با شرایطی که جلالی دارد به احتمال فراوان او دو بازی اول آبی پوشان در لیگ برتر مقابل هوادار تهران و ذوب آهن اصفهان را از دست می دهد اما او تلاش خواهد کرد زودتر به میادین برگردد و بتواند اولین بازی خود را برای استقلال انجام بدهد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ابوالفضل جلالی و تلاش‌ برای رسیدن به لیگ(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×