روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "پایان جلسه سرنوشت‌ساز برای مجوز حرفه‌ای " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پایان جلسه سرنوشت‌ساز برای مجوز حرفه‌ای

جلسه پیرامون صدور مجوز حرفه ای ساعتی پیش در سازمان لیگ برگزار شد.

به گزارش "ورزش سه"، این جلسه که اهمیت زیادی در تعیین نمایندگان ایران برای لیگ قهرمانان آسیا 2022 دارد، با حضور اعضای کمیته صدور مجوز حرفه ای در حالی برگزار شد که باتوجه به بدهکاری برخی از تیمهای ایرانی، نگرانی زیادی برای هواداران این تیم ها وجود داشت.نکته مهم اینکه این جلسه پیرامون 5 فاکتور مورد نیاز برای صدور مجوز حرفه ای به انجام می رسید و 4 نماینده ایران به همراه گلگهر سیرجان مدارک خود را ارائه کردند که برخی از مدارک ناقص بودند.گزارشها از این جلسه حاکی از آن است که به دلیل نقص در مدارک ارائه شده، این جلسه به نتیجه لازم نرسیده و به روز چهارشنبه موکول شده است.روز چهارشنبه به عنوان زمان نهایی برگزاری جلسه معرفی شده و باید دید فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش چه تمهیداتی برای صدور مجوز حرفه ای پرسپولیس، فولاد، سپاهان و استقلال اندیشیده اند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پایان جلسه سرنوشت‌ساز برای مجوز حرفه‌ای از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×